Jeugdbrandweer Alkmaar
Helderseweg 8
1815 AB Alkmaar

Contactpersoon: Jeroen Jongejans
Jeugdbrandweeralkmaar@vrnhn.nl
Facebook: Jeugdbrandweer Alkmaar

Jeugdbrandweer Bergen
Elkshove 1
1862 ED Bergen NH

Contactpersoon: Bart Dam
Jeugdbrandweerbergen@vrnhn.nl

Jeugdbrandweer Enkhuizen
Gerard Brandtweg 3
1602 LV Enkhuizen

Contactpersoon: Linda Bakkernes
Jeugdbrandweerenkhuizen@vrnhn.nl
Facebook: Jeugdbrandweer Enkhuizen

Jeugdbrandweer Heerhugowaard
Zuidtangent 3
1702 VR Heerhugowaard

Contactpersoon: Michel Borst
Jeugdbrandweerheerhugowaard@vrnhn.nl
Facebook: Jeugdbrandweer Heerhugowaard 
Instagram: jeugdbrandweerheerhugowaard

Jeugdbrandweer Heiloo

Rosendaal 2a
1851 RL Heiloo
Contactpersoon: Arie van Wijngaarden
Jeugdbrandweerheiloo@vrnhn.nl

Jeugdbrandweer Hoorn
Nieuwe Wal 1
1621 MB Hoorn

Contactpersoon: Raymond Bouwer
Jeugdbrandweerhoorn@vrnhn.nl
Facebook: Jeugdbrandweer Hoorn

Jeugdbrandweer Medemblik
Dissel 7a
1671 NG Medemblik

Contactpersoon: Luke Kooij
Jeugdbrandweermedemblik@vrnhn.nl

Jeugdbrandweer Opmeer
't Bon 8
1716 DB Opmeer

Contactpersoon: Joost Deen
Jeugdbrandweeropmeer@vrnhn.nl

Jeugdbrandweer Texel
Pontweg 102
1791 LB Den Burg

Contactpersoon: Hans Orij
Jeugdbrandweertexel@vrnhn.nl