Incidenten in de regio
Hieronder vindt u een overzicht van al onze incidentberichten.
Incidentberichten
De brandweer geeft het sein brand meester, wat betekent dat de brand onder controle is en zich niet verder zal uitbreiden. De brandweer is nog enige tijd bezig met het nablussen van het gebied. Einde berichtgeving.
De brandweer is met meerdere voertuigen onderweg naar Bergen aan Zee vanwege een natuurbrand. Meer informatie volgt.
Het sein brand meester is gegeven, wat betekent dat de brand zich niet meer uitbreidt. De brandweer is nog bezig met het ventileren van het gebouw. Salvage is ter plaatse om de eigenaar bij te staan bij de schadeafhandeling. Einde berichtgeving.
De brand aan de Veemarkt in Hoorn is ontstaan tijdens werkzaamheden aan/op het dak. Er is opgeschaald naar grote brand om voldoende blusmateriaal en water op de locatie te krijgen. Meer informatie volgt
Brandweer is met meerdere eenheden ter plaatse op de Veemarkt in Hoorn vanwege brand in een kantoorpand. Iedereen is veilig buiten en er zijn geen personen meer binnen aanwezig. Meer informatie volgt
De brand is uit en in het gebouw zijn geen andere brandhaarden meer gevonden. Daarom is het sein brand meester gegeven. De brandweer gaat het pand verder ventileren.
Einde berichtgeving
De brandweer heeft 1 persoon samen met de hond uit de woning geholpen. Deze persoon wordt nagekeken door de collega's van de ambulance.
De brand is op de 1e verdieping ontstaan, deze verdieping staat vol rook. De brandweer gaat verder verkennen op de 1e verdieping en kijken of er nog andere brandhaarden zijn. Meer informatie volgt.
De brandweer is met meerdere voertuigen onderweg naar Westeinde in Enkhuizen voor een brand in een woongebouw. Meer informatie volgt
Aan de Westeinde blijft nog 1 tankautospuit op locatie voor het nablussen. De overige voertuigen gaan terug naar de kazerne.
Salvage is op de locatie aanwezig om de eigenaar te helpen bij de schadeafhandeling. Einde berichtgeving.
De eerste eenheden van de brandweer gaan terug naar de kazerne. Een tankautospuit en een hoogwerker blijven op de locatie en gaan door met blussen terwijl zij wachten op een kraan die het hooi uit elkaar zal halen om de brand volledig uit te krijgen.
Meer informatie volgt.
Vanwege de brand is de Westeinde gedeeltelijk afgesloten en is voor doorgaand verkeer niet toegankelijk.
Meer informatie volgt.
In het pand waar de brand zich bevind zijn geen personen meer aanwezig.
In het pand brand hooi, wat veel rookontwikkeling veroorzaakt binnen in het pand.
Meer informatie volgt.
Brandweer is met meerdere voertuigen onderweg naar Westeinde in Enkhuizen voor een grote brand. Meer informatie volgt
De brandweer geeft het sein brand meester, wat betekent dat de brand onder controle is en niet verder zal uitbreiden.
Stichting Salvage komt naar de locatie om de bewoners bij te staan bij de schadeafhandeling.
Einde berichtgeving.
Bij de brand is vooral veel rookontwikkeling. Blijf uit de rook! Heb je last van de rook, sluit dan ramen en deuren en zet mechanische ventilatie uit.
Op de locatie is ook een ambulance aanwezig om personen met mogelijke rookinhalatie na te kijken.
Meer informatie volgt.
Meerdere eenheden aanwezig en onderweg naar de Boezemsingel in Alkmaar voor brand in een appartementencomplex. Meer informatie volgt
De containerbrand aan de Kruiswijk in Anna Paulowna is onder controle. Hoe de container gevuld met zaagsel vlam heeft gevat is niet bekend. De brand heeft zich alleen beperkt tot in de container. Einde bericht.
De brandweer is met meerdere blusvoertuigen onderweg naar een containerbrand aan de kruiswijk in Anna Paulowna, meer info volgt.
De Brand in het duingebied nabij de koog is onder controle, er blijft nog 1 blusvoertuig met waterwagen staan voor nabluswerkzaamheden. einde bericht.
De brandweer van Texel is met meerdere blus en verkenningsvoertuigen onderweg naar een brand in De Koog op Texel. meer info volgt
De schuurbrand aan de Oostwal in Warmenhuizen is onder controle, Salvage zal de gedupeerde bijstaan in de afhandeling van de schade. einde bericht.
De brandweer is ter plaatse aan de Oostwal in Warmenhuizen in verband met een schuurbrand. meer info volgt
De brandweer is nog aan het blussen, de brand is onder controle en nagenoeg uit. De naastgelegen schuren worden gecontroleerd op eventuele branddoorslag, hiervoor worden ook eventuele sloopwerkzaamheden verricht. Stichting Salvage zal naar de locatie komen om de bewoners te ondersteunen met de schade afhandeling.
As u geen last meer heeft van de rook kunnen ramen en deuren weer open, en de ventilatie weer worden aangezet.
Meer informatie en tips na een brand bij u in de buurt kunt u vinden op onze website:
https://www.vrnhn.nl/wat-kan-ik-doen-bij/brand-en-rook/na-een-brand
Einde berichtgeving
De brandweer is onderweg naar de Paaldijk in Zwaag waar een schuur nabij diverse woningen in brand staat.
Heeft u last van de rook sluit dan ramen en deuren en zet eventuele ventilatie uit.
Nadere informatie volgt.
De brandweer is nog enkele uren bezig met nablussen. De inzet van de veiligheidsregio is daarna afgesloten. Kijk voor verdere berichtgeving op de website van de gemeente: www.drechterland.nl.