Update 1 mei - 17:29

De auto is verplaatst naar een veilige plek waar hij verder leeg kan lopen en is weer overgedragen aan de eigenaar. De bewoners mogen terug naar hun vakantieadres en de brandweer gaat inpakken en terug naar de kazerne. Einde berichtgeving.

Update 1 mei - 16:42

Het lek is tijdelijk dicht en er is een sleepwagen onderweg. Samen met de brandweer brengen ze de personenauto naar een veilige plek zodat de bewoners weer terug kunnen naar hun vakantieadres.

Update 1 mei - 15:30

De brandweer heeft ventilatoren neergezet op de locatie van het voertuig en op de juiste windrichting van dit moment. Iedereen heeft het gebied kunnen verlaten.

Update 1 mei - 15:01

De personenauto lekt momenteel vloeibare lpg. De politie en brandweer gaan 100 meter rondom het voertuig ontruimen uit voorzorg en gaan daarna aan de slag met het voertuig.